VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Říjen - čas babího léta

2. listopadu 2007 v 11:37 |  Paličkování
Nastává čas předvánočního běsnění. Z obchodů na nás začínají vykukovat různí Santa Klausové, vánoční ozdoby a jiné nezbytnosti, které musíme do vánoc opatřit. Aby toto období bylo pro Vás alespoň trošku příjemné, vyrobila jsem několik lněných a bavlněných nákupních tašek ozdobených paličkovanou krajkou.
Takže - hurá na ně...myslím na ty nákupy. Tašky se dají využít samozřejmě i jinak, než-li jako nákupní. Fantazii se meze nekladou. Pokud Vás některá taštička zaujala, stačí se podívat v Galerii do Tašek a taštiček.
Co dalšího v říjnu přibylo? Přiletěly čtyři vážky - zůstala pouze jedna. Na ty se můžete podívat v Galerii do Náhrdelníků. Před vážkami tam přibyl ještě jeden náhrdelník ze zlatých lístečků. Ten se skvěle hodí ke zlatému lístečkovému náramku a zlatým lístečkovým náušnicím.
Další novinkou a experimentem je náramek Strom, který je v krajích paličkován měděným drátem, takže drží hezky tvar. Pro bližší seznámení jukněte v Galerii do Náramků.
Pro ty z Vás, kteří chtějí vidět mé věci na vlastní oči, tak se mohou vypravit 17.11.2007 do Mezinárodní školy v Praze-Nebušicích. Od 10 do 14 hodin je zde pořádán 7. ročník Podzimního festivalu uměleckých řemesel. Pokud nenastane nějaká katastrofická situace, tak tam rozhodně budu.
tašky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 denisa denisa | 17. října 2009 v 17:39 | Reagovat

moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.