VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Krásný večer v Bohnicích

23. července 2009 v 23:25 |  Různé
Ten, kdo přišel 23. června večer do bohnického divadla Za plotem, určitě neprohloupil. Byl to večer nabitý úžasnou muzikou - ať už v podání manželů Marianových (moc prima lidičky), skotských dudáků, či kapely Jauvajs, kvůli které tenhle celý humbuk vlastně byl. Křtilo se tu totiž jejich třetí CD - podle mojí dcery, prý to nejlepší, jaké vydali.
Pořád jsem vám neprozradila, jakou spojitost má kapela Jauvajs s paličkovanou krajkou, tak tedy už to na sebe "prásknu". Od kapelníka Kuby Linharta jsem dostala bojový úkol - upaličkovat krajku, která by byla na přebalu jejich nového CD. A tak jsem vytahala jeich předchozí dvě CD, chodila na jejich koncerty a snažila se do krajky "nacpat" všechno, co mi jejich muzika říká - a říká mi toho vážně hodně. Hlavně se mi moc líbí.
A jak to všechno dopadlo, vidíte tady

Pokud toužíte tohle krásné Cd s překrásnou muzikou vlastnit, obraťte se buď na kapelu Jauvajs - odkaz najdete v rubrice "Oblíbené stránky" nebo na vydavatele Náča rekords (obchůdek U Náčelníka), který sídlí na Korunní ulici (vchod je z ulice Šumavské).
Přeji hezké pokoukání a ještě hezčí poslechnutí :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.