VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Červnové akce

2. června 2011 v 19:33 |  Různé
4.6. mě máte možnost potkat na Mělníku na náměstí Míru, kde se konají další farmářské trhy.

O týden později 11.6. se můžeme vidět na hradě Okoři, kde se koná již VIII. Brána gotiky dokořán. Akce bude probíhat v areálu hradu od 10 do 17 hodin. Více se dozvíte zde.

Další týden bude akcemi přímo nabitý. Začínáme již ve čtvrtek a to v Lysé nad Labem, kde se koná akce "Ruce našich seniorů". Souběžně se koná Lázeňský veletrh a Růžová zahrada. Do seniorského věku mám sice ještě daleko, ale jsem členkou Klubu Inspirace Praha. A protože většina členek seniorkami je, tak se účastníme této akce, abychom náš klub prezentovali. Lysá nad Labem tuto akci pořádá na výstavišti 16.6.-19.6. (já zde budu pouze 16. a 17.6.). Informace zde.

A konečně tento nabitý týden vyvrcholí v sobotu 18.6. v Lánech na jejich letních slavnostech. Veškeré informace jsou níže na plakátku nebo případně tady.

A pokud toho nebudu mít ještě tak úplně dost, je možné, že se setkáme odpoledne na Chloumku na Mělníku, kde se koná Svatotrojická pouť. Jestli zde ale budu, uvidím buď v sobotu večer nebo v neděli dopoledne.

Další týden - konkrétně 24.6. od 17 hodin až do nejspíše 22 hodin proběhně derniéra výstavy "Krajkování u Hrocha", kde bude možné zakoupit nejen vystavené obrazy, ale i paličkované šperky. Více informací, kde najdete klub U poutníka Hrocha zde nebo v aktuálních pozvánkách.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.