VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Červencové víkendy

1. července 2012 v 8:08 |  Různé
A máme tady léto a spolu s ním cestování, lenošení, táboření - zkrátka každý si najde chvilku na to, aby dělal to, co se mu zrovínka chce. Pokud chcete tento čas strávit ještě jinak, přijměte mé pozvánky na různorodé víkendové akce.

První letní sobota 7.7. bude již tradiční akce "Kámen a šperk" v Turnově (neplést s Trutnovem). Mnemotechnická pomůcka - Turnov je blíž ku Praze, tak má o písmenko míň :o))) Letošní Kámen a šperk je oproti minulým ročníkům pouze jednodenní akce a opět se vrací na náměstí Českého ráje. Veškeré informace zde nebo na plakátku níže.
Druhý červencový víkend 14. a 15.7. budu k vidění na hradě Houska v rámci jarmarku s hudbou dávnověku. Informace o hradě, otvírací době a cestě kudy tam můžete najít tady.
Další víkend začíná již v pátek 20.7. a trvá až do neděle 22.7. a to na návsi v Holašovicích (pozor na to jedno písmenko - dělá to divy a na vzdálenost to je asi 150km). Veškeré informace o časech, programu se dozvíte na stránkách Holašovic. Pro snazší orientaci na mapě - hledejte je na jihu Čech :o)))
Poslední červencový víkend je možné, že v sobotu 28.7. budu na Mělníku na farmářských trzích. Náměstí Míru 8-12 hod. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.