VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Babí léto

28. srpna 2012 v 23:30 |  Různé
Zářijové akce odstartujeme hend 1.9., kdy se můžete vypravit do osady Kristiánov v Jizerských horách. Ve zdejších lesích se nachází vyhořelá sklářká obec, kde se již po jedenadvacáté uskuteční Mariánská sklářská pouť. Pokud se budete chtít podívat na tuto již tradiční pouť, namasírujte si řádně lýtka, protože sem vede pouze lesní cesta, na kterou je vjezd motorovým samohybům zakázán. Mimo pěškobus můžete použít bicykl :o))) Pozvánka s informacemi - níže pod článkem.

Netradičně ve čtvrtek 6.9. a v úterý 11.9. se na Vás budu těšit v Praze v pasáži Koruna, kde se od 1.9. do 16.9. koná akce Czech street design. O jednotlivých vystavujících se dozvíte na webových stránkách - viz živý odkaz v předchozí větě nebo na facebooku.

Pokud mezi těmito akcemi nezhynu můžeme se setkat 8.9. v Mělníku na farmářských trzích. Zde již tradičně na náměstí Míru od 8 do 12 hodin. Tento termín je stále bez záruky a nejspíš se budu rozhodovat podle momentálního fyzického rozpoložení, tak mi to prosím předem odpusťte.

Ve čtvrtek 13.9. si z jarmarků a poutí odběhnu na zahájení výstavy VOSA (pro neznalé VOdolský SAlon). Na tuto vernisáž jste srdečně zvání. Začínáme v 18 hodin. Výstava trvá pouze do neděle 16.9. Pozvánka bude dole pod článkem :o)))

A míříme na jih - 22.9. si dáme sraz na Svaté hoře v Příbrami. Koná se tady již 5. ročník akce nazvané Svatohorská Šalmaj, na kterou Vás srdečně zvu nejen já, ale především pořadatelská skupina Ginevra.

Nu, a jdeme do finále. Poslední - chtěla jsem napsat zářijová sobota, ale to bych Vás neskonale mystifikovala. Takže ne sobota, ale poslední zářijový pátek 28.9., kdy většina z Vás nemusí do práce a může si užívat svátečního volna. A protože určitě nebudete mít co dělat, tak si nenechte ujít Svatováclavskou pouť ve Staré Boleslavi. Kdo ještě neviděl interiér kostela sv. Václava, tak si určitě nenechte tuto příležitost uniknout. opravdu to stojí za to. A při té příležitosti se můžete pokochat na řemeslném tržišti. Toto řemeslné tržiště má pod palcem Garda Brandýs.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.