VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Co podniknout ve druhé půlce prázdnin?

1. srpna 2012 v 20:35 |  Různé
Polovina prázdnin je za námi a já si vás dovolím pozvat na místa, kde mě a moje paličkované šperky můžete potkat při vašich prázdninových či dovolenkových cestách.
Protože jsem také jenom člověk a ne robůtek, nechala jsem si první srpnový víkend na rodinné dovádění na kolech, lození po skalách, prolézání v jeskyních a snad i návštěvu nějakého zámku.

Na druhý srpnový víkend 11.-12.8.2012 mám pro vás pozvání do Černošic, kde se bude konat pouť - klasická kolotočová s koutkem, kde budou jen řemeslníci - takže mě rozhodně hledejte tam.

Třetí víkend v srpnu 18.-19.8.2012 se přesunu se svým stánkem do města Osek u Duchcova, kde pořádají Oseckou pouť s historickým řemeslným jarmarkem. Všichni řemeslníci budou soustředěni jako každý rok do areálu cisterciáckého kláštera. Informace můžete najít zde nebo na pozvánce níže.

Poslední srpnový (ale ne prázdninový) víkend 24.-25.8.2012 přijďte nakrmit svá ouška skotskou muzikou. Zámek Sychrov vás rád uvítá na 12. ročníku Skotských her. Vše o tomto víkendu najdete tady.

Poslední prázdninový víkend, který vychází na září, mě 1.9.2012 najdete v Kristiánově v Jizerských horách, kde bude probíhat Mariánská sklářská pouť. Informace můžete najít zde

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.