VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Bude babí léto ještě v říjnu?

1. října 2012 v 14:26 |  Různé
Podle meteorologů má být říjen ryze podzimní - takže naprosto nevyzpytatelný měsíc...sluníčko bude střídat désť. No, však to určitě znáte nebo si alespoň dovedete představit.
A tak vás srdečně zvu na akci, která má to babí léto v názvu. První říjnovou sobotu 6.10.2012 se koná Babí léto na Jiřáku v Praze. Takže vy z vás, kdo jste z Prahy nebo to máte kousek, přijďte se podívat.
Po této akci si dám na týden oddech a v sobotu 20.10.2012 bych měla být na Mělníku na náměstí Míru na farmářských trzích. Tato akce je zatím ještě bez záruky. Asi bude hodně záležet na počasí, protože když je sychravo a nevlídno, tak věřte tomu nebo ne, ale na Mělníku je ještě sychravěji a nevlídněji. Zkrátka, řeka čaruje...
Akce, na kterou se moc těším se bude konat ve Velvarech. Čtvrtou sobotu 27.10.2012 od 9 hodin ve dvoře děkanství velvarští pořádají Podzimní jarmark.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Semeráková Jana Semeráková | E-mail | 4. října 2012 v 19:46 | Reagovat

Vážená paní Romano, jsem moc ráda, že si mohu přečíst od Vás zase co je nového, kde jsou výstavy a vůbec novinky, ale bohužel je to všechno daleko od nás v Podkrkonoší z Úpice, okres Trutnov. Snad se alespoň jednou vydám do Prahy, kde také jistě vystavujete. Jsem moc ráda za Vaše příspěvky a moc Vám přeji úspěchy v tak krásné činnosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.