VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Bžezen za kamna vlezem?

3. března 2013 v 13:27 |  Různé

...a nevlezem a nevlezem. A víte proč? Protože na to není čas. Jak já si letos - bláhově - naplánovala lednový a únorový klidový režim a kde nic tu nic. Odpočinek se nekonal, takže v březnu se konat už určitě nebude.

Mimo to, že stále probíhá výstava v galerii U Zlatého kohouta v Praze v Michalské ulici - viz aktuální pozvánky - bych vás ráda pozvala na již tradiční akci - Dyzajn Márket. Na tomto letos prvním, se vám představí více než 130 tvůrců. Sejdeme se na obvyklém místě - piazzeta Národního divadla se na vás bude těšít 23.3.2013 od 10 do 19 hodin.
Veškeré informace se dozvíte na stránkách Dyzajn Márketu nebo níže na plakátku.

Hned druhý den, v neděli 24.3.2013, se ve Velvarech koná Vajíčkobraní. Veškeré informace na plakátku.

Pokud si budete chtít užít příjemný večer, tak si Vás dovoluji pozvat v úterý 26.3.2013 na "Dámskou jízdu". Akce se koná v kině Vltava v Kralupech nad Vltavou. Od 19 hodin budou v předsálí a na sále probíhat prodejní a předváděcí akce, tombola a od 20 hodin se můžete těšit na film Terapie láskou.

A na úplně poslední březnovou sobotu 30.3.2013 si pro vás "mělničtí kluci a holky" (občanské sdružení Studio Eko-logika) připravili Velikonoční jarmark. Ten se koná na obvyklém místě na náměstí Míru v Mělníku od 8 do 18 hodin a je vlastně zahajovacím trhem mělnických farmářských trhů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.