VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Máj - vyženeme kozy v háj...

28. dubna 2013 v 16:08 |  Různé
Podle dlouhodobé předpovědi na květen asi žádné kozy nikam vyhánět nebudeme a spíše zalezeme za ta kamna :o))) Právě nám příroda ukazuje, jak málo jsme - jako lidstvo - všemocní. Myslím, že se nám někde za rohem pěkně směje až se za břicho popadá. Co tedy s tím? Nu, asi nic moc - maximálně přibalte do tašky o svetr navíc :o)))
A kam tedy v tom máji můžete vyrazit?

Hned 1.5.2013 ve středu, se koná Benešovský jarmark. Jak už sám název napovídá, akce se nebude konat nikde jinde než v Benešově (Středočeský kraj - to aby nedošlo k mýlce). Řemeslný jarmark si můžete projít na Malém náměstí. Je to kousek od Masarykova náměstí, kde bude probíhat hlavní program.

Další sváteční středu 8.5.2013 zavítám po roce do Havlíčkova Brodu na Trh řemesel. I tady bude přebohatý program. Celý den bude s divadelní tématikou, takže se máme všeichni určitě nač těšit.

A máme tu víkend. A přímo květinový. V sobotu 11.5.2013 se v Sázavském klášteře totiž bude konat Květinový den. Akci pořádá spolek Fakt-um.

Aby toho nebylo málo a neřekli jste, že jsem stále někde daleko na cestách, tak v úterý 14.5. 2013 a ve čtvrtek 16.5.2013 budu opět na Farmářském tržišti v Praze na náměstí Republiky v čase 9-18 hodin.

Další květinová akce, Slavnost květů, bude probíhat celý víkend 18.-19.5.2013 ve Valči. Valeč je zámek v Karlovarském kraji. Samotná akce začíná už v pátek - tancovačkou.

Poslední víkendovou sobotu v květnu 25.5.2013 od 10 do 17 hodin strávím na velmi příjemné akci v Příbrami. Jedná se již o 3. ročník Korzo Obora, který pořádá spolek Ve čtvrtek. Spousta dobré muziky, divadla, řemeslníků...co víc si přát. Snad jen, aby počasí bylo příznivé :o)

A zase dobrá zpráva pro pražské. V úterý 28.5.2013 a ve čtvrtek 30.5.2013 mě budete moct najít na Farmářském tržišti, Praha, náměstí Republiky, 9-18 hod. Bohužel avizovaný čtvrtek vzhledem k počasí ruším.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.