VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Co nás čeká v červnu?

30. května 2013 v 21:19 |  Různé
Po velmi studeném a deštivém květnu už pomalu začínám propadat panice a zimnici. Ale naděje umírá vždycky až poslední, tak pevně doufám, že se červen konečně vyšvihne a ukáže zač je toho...léto. I když podle nejčerstvějších předpovědí nemá být začátek měsíce o nic lepší než konec května. Tak si držme palce a hurá jdeme na to.

Úplně první sobota v měsíci připadá na 1.6.2013 tedy na Mezinárodní den dětí. Ten ale budu oslavovat na zcela odlišné akci než je ta dětská. Pokud se tedy počasí zachová alespoň krapánek rozumně (tedy - nebude cedit jako z konve), můžeme se potkat na "Zámečku 2013". Zámeček je hudební festival, který se koná na zámku v Roztokách u Prahy. Samotná akce začíná ve 12 hodin a konec je naplánován až po 22. hodině.

V úterý 4.5.2013 farmářské tržiště na náměstí Republiky. Doufejme, že velká voda již bude za námi. OMLOUVÁM SE VŠEM, ALE Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉ SITUACE, BYLY TENTO TÝDEN FARMÁŘSKÉ TRHY ZRUŠENY.

Druhá červnová sobota 8.6.2013 bude věnována historii, neboť, jak praví klasik, trocha historie nikoho nezabije. Přenesme se v čase o nějaké to století zpátky a staňme se očitými svědky bitvy o Liblici. Liblice je barokní zámek nacházející se nedaleko města Mělník. Akce vypukne ve 13. hodin.

Ve čtvrtek 13.62013 Farmářské trhy, Praha, náměstí Republiky, 9-18 hod. Snad bude to zlé už za námi.

Další, v pořadí třetí, červnová sobota 15.6.2013 je věnována všem, kteří budou vítat léto na Flerjarmarku v Berouně. Více jak 30 šikulek se na vás těší v Geoparku Barrandien na Husově náměstí. Jarmark se koná od 10 do 15 hodin. Po vzájemné diskusi všech prodávajícíh, jsme se dohodli, že věnujeme 5% z prodeje na postižené povodněmi.

Od pátku 21.6 do neděle 23.6.2013 mě můžete najít v Českém Krumlově na Slavnostech pětilisté růže.

Postupně budou ještě doplněny dny, kdy se budu se šperky nacházet na náměstí Republiky v Praze na farmářském tržišti. Většinou to bývají úterky a čtvrtky. Sledujte aktuálně - termíny vkládám vždy víkend před konkrétním týdnem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.