VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

...prázdniny jsou tu

25. června 2013 v 18:39 |  Různé
A máme tady prázdniny. To nám to ale panečku uteklo, co? Jeden se ani nenaděje... Začátek roku nám sice moc nepřálo počasí, ale to je asi tak jediné, co zkrátka neovlivníme. Takže nám nezbývá než to brát jako fakt - buď je moc vedro nebo naopak zima a prší a...a vůbec :o))) Tak si přestaňme stěžovat, protože vždycky může být hůř. Pojďme si tedy společně krapánek užít klidu a pohody a malinko se odreagovat v tom pracovním shonu. Slibuji, že v červenci vás rozhodně nebudu lákat na přehršel akcí - ale myslím, že rozhodně stojí za to je vidět a zažít na vlastní kůži.

Úplně ze všeho nejdříve se zajedu podívat a pobýt do Prahy na náměstí Republiky na farmářské tržiště - 2.7.2013 Farmářské trhy, Praha, náměstí Republiky, 9-18 hod.

První prázdninovou sobotu 6.7.2013 se můžete vypravit do Turnova (prosím, neplést s Trutnovem - mnemotechnická pomůcka zní: "Turnov má míň písmenek, proto je blíž ku Praze, zatímco Trutnov má o písmenko víc, proto je od Prahy dál" :o))) V Turnově se koná již tradiční akce "Kámen a šperk" a probíhá takřka po celém městě. Hlavní program je potom na náměstí Českého ráje. Podrobnější informace jsou na přiloženém plakátku.

A jsem zase v Praze na náměstí Republiky na farmářském tržišti - čtvrtky 11.7.2013 a 18.7.2013 Farmářské trhy, 9-18 hod.

Na dlouho nenavštívené farmářské trhy na Mělníku se zajedu podívat v sobotu 20.7.2013. V době od 8 do 12 hodin se těším na náměstí Míru.

Potom se spolu můžeme potkat v Jižních Čechách, konkrétně v malé vesničce Holašovice, která je zapsaná na seznamu UNESCO a konají se zde již tradiční "Selské slavnosti". Víkend 26.-28.7.2013 se na vás moc těším.

Farmářské trhy v Praze na náměstí Republiky budu doplňovat průběžně, jak je budu domlouvat - většinou to je víkend předtím nebo nejpozději v pondělí téhož týdne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.