VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Září nám září?

26. srpna 2013 v 8:29 |  Různé
Bude nám v září zářit sluníčko a užijeme si krásný podzim nebo nám září proprší? Tak to je zatím ve hvězdách a vzhledem k letošní nevyzpytatelnosti počasí si asi nikdo netroufne vývoj situace odhadnout. Ani já se tedy nebudu pouštět do sáhodlouhých diskuzích o počasí - ono to stejně nikam nevede a příroda si udělá, co chce. Tak snad si jen nesměle mohu napřát, aby bylo tak akorát :o)
A protože je září našlapané akcemi a některé jsou ještě v jednání, fofrem na to.

První zářijová sobota vychází až na 7.9.2013 a to se můžeme od 15 do 21 hodin potkat ve Vinařicích u Kladna v hornickém skanzenu Mayrau na "Kladenském fedrování". Více se dozvíte na webových stránkách věnovancýh přímo této akci.

Druhou sobotu v září 14.9.2013 se koná Štětská ostrev - takže ve Štětí na Husově náměstí, na viděnou.

Ve čtvrtek 19.9.2013 vás mohu od 18 hodin pozvat na vernisáž 4. ročníku výstavy výtvarníků z Odoleny Vody, Dolínku, Čenkova a blízkého okolí - VOdolský SAlon, která potrvá do neděle 22.9.3012. Výstava je otevřena od 15 do 18 hodin.

V sobotu 21.9.2013 se na vás budu od 10 do 20 hodin těšit na piazzetě u Národního divadla v Praze, kde proběhne další Dyzajn Márket - prodejní výstava autorské tvorby. A samozřejmě nejen to - bohatý kulturní program, akce pro děti, módní přehlídka, pohodová atmosféra, výtečné jídlo - to vše je Dyzajn Márket.

Poslední zářijový víkend bude věnován vínu. Všechny vína-znalé a vína-chtivé zvu na Mělnické vinobraní. Ale doražte i vy, kteří vínu neholdujete - určitě si vyberete to, co vám vyhovuje. V prostorách okolí zámku bude volná, tedy neplacená, zóna a budou zde soustředěny převážně řemeslné stánky. V palcené zóně je pak připraven na několika scénách velmi pestrý program. Podle posledních informací, by můj stánek měl být umístěný v Husově ulici - tak uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.