VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Kam se vypravit v říjnu?

1. října 2013 v 11:18 |  Různé
Začal říjen a venku je nádherně. Úplně pravé babí léto. Zvlášt takhle za oknem se to hezky pozoruje - svítí sluníčko a přes to sklo má fakt ještě sílu, pofukuje větřík (občas i vichřík :o) a listí na stromech se začíná krásně vybarvovat. A protože na mě padla veliká až převeliká únava, tak těch akcí, na které vás pozvu asi nebude moc - tedy zatím jich moc není, ale já se znám...

Hnedle tu první sobotu 5.10.2013 se můžete přijet podívat do Berouna na vítání podzimu. Akce se koná v muzeu Českého krasu v geoparku Barrandien na Husově náměstí 87. Omlouvám se všem, ale ze zdravotních důvodů jsem musela svoji účast na akci zrušit - akce samotná se ale koná!

Další víkend bude perný a náročný.
V sobotu 12.10.2013 se přijeďte nebo přijďte podívat do Lysé nad Labem na náměstí Bedřicha Hrozného, kde vás přivítá 1. řemeslný jarmark. V době od 10 do 18 hodin se na vás těší hromada řemeslníků, včetně předvádění řemesel, výtečné občerstvení a hlavně bezva nálada.
V neděli 13.10.2013 se přesunu na zámek Liblice, kde se bude svatebně rozjímat. Akce se koná od 11 do 17 hodin a program je opravdu pestrý.

Kdo by se rád dozvěděl více informací o paličkování - jak se to dělá a co všechno je k tomu třeba, ať přijede nebo přijde ve čtvrtek 17.10.2013 v 17 hodin do volnočasového centra ve Velkém Borku (Mělník). Na setkání se bude domlouvat případný kurz paličkované krajky, který by se měl rozběhnout od ledna.

A poslední řijnovou sobotu 26.10.2013 se můžete těšit na slavnost Samhain, což je keltská oslava, jakési vítání podzimu. Od 14 do 20 hodin se na vás na zámku v Nižboru těší spousta výtečné muziky, řemeslníků, jídla a samozřejmě pití. A k tomu všemu něco o Keltech :o)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.