VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Listopad a husa pro Martina

1. listopadu 2013 v 8:22 |  Různé
Jestlipak bude listopad pokračovat tak jako říjen? Sluníčko, teplíčko, krásně vybarvené stromy... Podle dlouhodobé předpovědi to bude asi jinak - tak nějak - listopadově :o) A protože začátek listopadu je tak trochu "okurková sezóna", dává mi to alespoň chvíli času k nádechu před adventními trhy. Pevně doufám, že se mi podaří napaličkovat všechno, co jsem si pro vás tak pečlivě naplánovala (samozřejmě, že to nestihnu, protože v plánování jsem megaloman :-)

Ti z vás, kteří nemají rádi předvánoční shony srdečně zvu do pobočky městské knihovny v Praze na Barrandově, Wassermannova 16, kde už podruhé knihovníci ve spolupráci s řemeslníky připravili "Martinské trhy". Trhy budou probíhat v otevírací době (na tu se podívejte na stránky knihovny - viz živý odkaz výše). Začínáme 11.11.2013. Tentokrát budou trhy 14 denní - končit by tedy měly až 22.11.2013 (v tento den - pátek 22.11. tam já už nebudu). S mojí účastí to bude ale krapánek komplikované, protože ve školách mých dětí se rozhodli pro uspořádání třídních schůzek. V knihovně mě tedy nenajdete ve čtvrtek 14.11. (zboží na místě bude, jen moje osoba se pro tento den vypaří) a ve středu 20.11. Druhý týden trhů v knihovně je vůbec celý takový nevyzpytatelný a je možné, že tam budu jen pondělí a úterý, tedy 18.a 19.11. Raději aktuálně sledujte nebo ještě lépe - mi zavolejte. Pozor změna! Od 11.11. do 15.11.2013 budu v knihovně po všechny dny v době, kdy je otevřeno. Druhý týden od 18.11. do 22.11. už v knihovně nebudu s největší pravděpodobností ani jeden den. Pokud jste se tedy do knihovny chystali až tento druhý týden, moc se vám omlouvám.

V průběhu těchto dvou týdnů strávených v knihovně, si v sobotu 16.11.2013 "odběhnu" na Svatomartinské posvícení na zámek Zbiroh. Vy, kteří to nemáte daleko, doražte, ať na tu husu nejsem sama :o) Srdečně zvu všechny Nižboráky a Berouňáky, kteří se mě na Samhainu v Nižboru dotazovali, kde v listopadu a prosinci budu a já na Zbiroh úplně zapomněla. Samozřejmě zvu nejen je, ale i všechny ostatní. Akce začíná okolo 10. hodiny a končit by měla mezi 17. a 18. hodinou (konec bude záležet na přiznivosti počasí :o)

Přenesme se o další týden kupředu a o několik desítek kilometrů na severovýchod. Konkrétně víkend 23.-24.11.2013 se na zámku Nelahozeves konají tradiční Adventní slavnosti. Chytře to dělají na zámku - advent u nich začíná o týden dřív než ten oficiální. A právě díky tomu se můžete těšit na pestrý výběr zboží všelikého a nejen nějaké paběrky. Začíná se po oba dva dny v 9 hodin ráno.

Poslední, přelomový a zároveň první adventní víkend, je zatím ve fázi schvalování. Tak mi držte palce, aby to vyšlo a já vás mohla pozvat do Holešovické tržnice na Holešovice Fashion market č.7....a protože jste palce drželi zvlášť pevně, tak pro Vás mám úžasnou zprávu.
KLAPLO TO. Takže vás všechny mohu pozvat 29.11.-1.12.2013 do haly č.7 a 8. v Pražské Holešovické tržnici na již 7.Holešovice Fashion market, tentokrát pod názvem "Naděluj stylově". A jak bude otevřeno? V pátek od 12 do 21 hod, v sobotu od 10 do 21 hod a v neděli od 10 do 17 hod. Přijďte si vybrat, vyzkoušet v klidu a teple bez odolávání vichru, sněhu, mrazu, dešti. :o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.