VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Období očekávání aneb Kam vyrazit v prosinci

28. listopadu 2013 v 10:57 |  Různé
Tak všechny husy jsme už snědli, Martin na bílém koni zase nepřijel a teď nezbývá nic jiného než si krapánek orazit, vytrávit, příjemně se naladit, dát si nohy nahoru a čekat. Čekat třeba na zlaté prasátko, na zvonění u stromečku, na .... (dosaďte, co chcet :o))) A pokud nemáte rádi úplný klid a chcete se příjemně naladit mezi lidmi a nasát tu správnou vánoční atmosféru, pak tady mám pro vás několik pozvánek.


Ta první pozvánka je na první adventní víkend, kdy si od listopadu přebírá vládu prosinec, konkrétně od pátku 29.11. do neděle 1.12.2013 do Pražské tržnice v Holešovicích (prosím neplést s Výstavištěm Holešovice). Tady bude již po sedmé probíhat Holešovice Fashion market. Tentokrát pod názvem "Naděluj stylově", se na vás těší více jak 100 prodejců. Otevírací dobu a další informace, třeba seznam všech prodejců, najdete zde.Další neméně zajímavá akce trvá 4 dny a koná se již po dvaatřicáté - úctyhodný to věk. Stále mi to hlava nebere, ale představte si, že když tihle lidičky začali prodejní vánoční výstavy pořádat, bylo mi osm let, o paličkování jsem neměla ani páru, ale "něco dělat rukama" už tenkrát bylo mojí vášní.
Vánoční prodejní výstava volného sdružení ještě žijících výtvarníků se koná od čtvrtka 5.12. do neděle 8.12.2013 v galerii Ecce Terra ve sklepních prostorách konzervatoře J. Deyla na Maltézském náměsti 14 v Praze. Pozvánečka s otevírací dobou je přiložena pod textem :o)

Třetí akce patří již také mezi ty vyhlášené, které si našly své místo na slunci. O stříbrnou neděli 15.12.2013 vás srdečně zvu na Dyzajn Márket na piazzetu u Národního divadla v Praze. Vzhledem k tomu, že v tomto prostoru je velmi větrno a lezavě zimavo i v létě (natož v zimě), nepodceňte oblečení!!! Čeká tu na vás více jak 170 prodejců, tak abyste si mohli vše v klidu prohlédnout, vybrat a nakoupit.

Pokud mi zbydou síly fyzické i ty psychické, můžete na mě ještě narazit na Mělníku na náměstí Míru a to od čtvrtka 19.12. do neděle 22.12.2013, kde se konají Mělnické vánoční trhy. Buď bude aktuálně upřesněno nebo pro jistotu volejte :o)))
TAK S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ BUDU NA MĚLNÍKU POUZE V PÁTEK A SOBOTU, TZN. 20. a 21.12.2013. Trhy samotné jsou ale od čtvrtka do neděle :o) Doufám, že vám v tom nedělám příliš velký chaos :o)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.