VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Co se chystá v lednu 2014?

22. prosince 2013 v 15:22 |  Výstavy
Leden většinou bývá, alespoň pro mě, takové "mrtvé období". A v tomto období vždycky vyřizuji resty, které se mi za uplynulý rok nahromadily - takže třídím účty, různé dopisy od úřadů, uklízím byt, běhám se psem, zašívám, přešívám, vařím, peču, lenoším... vlastně ne, to stále ještě neumím :o)

Leden 2014 bude ale úplně jiný - chystá se totiž výstava. Tuhle výstavu "má na svědomí" Vlaďka Žižkovská, která je jednou ze tří vystavujícíh. Tou třetí do party je Monika Kronďáková a výstavu "Kouzlo Hlíny a nití" budete moci navštívit v Literární kavárně H+H, Vyšehradská 53 (kousek od Karlova náměstí) a to od 5.1.2014 do konce března. Kavárna má otevřeno každý den od 9 do 19 hodin. Pozvánka na výstavu je ve fázi schvalování :o)

Další neobvyklou lednovou akcí je základní kurz paličkované krajky ve Volnočásku ve Velkém Borku. První lekce se uskuteční ve středu 8.1.2014 v 17. hodin. Na kurzu jsou ještě volná 2 místa. Veškeré informace a dotazy směrujte na Volnočásek.

Také se snažím dát do pořádku "Galerii". Potřebuji nafotit plno nových věcí, které jsem v listopadu a prosinci neměla čas zvěčnit. Bohužel mi moc nenahrává počasí. Buď je pod mrakem nebo je sluníčko tak ostré, že se fotit prostě nedá. A já mám k focení nejraději přirozené denní světlo. Takže se omlouvám, ale bude to ještě chvilku trvat.

...no a to by mohlo na rozjezd stačit, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Semeráková Jana Semeráková | E-mail | 22. prosince 2013 v 21:52 | Reagovat

moc děkuji za další novinky, za všechny zprávy moc děkuji, líbí se mi ale hlavně chci popřát pěkné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody. Jana Semeráková Úpice

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.