VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Krása detailu

26. ledna 2014 v 20:42 |  Výstavy
Druhý měsíc - druhá výstava. Jestli to takhle půjde celý letošní rok, tak se konce nedožiju :o)

Tato výstava byla původně naplánována na duben, ale z různých technických důvodů se přesunula už na únor. Pevně tedy doufám, že i když na její přípravu bylo málo času, bude stát za to.
Tentokrát si budete moci vychutnat nejen moje paličkované šperky a obrazy, ale také šperky Ireny Veselé Rendlové. Výstavní prostor v Městské knihovně na Smíchově je vymezen čtyřmi vitrínami. Výstava je přístupná od 3.2. do 28.2.2014 v otevírací době knihovny, což je v pondělí 13-19 hod, úterý až pátek 9-19 hod a v sobotu 9-13 hod.
A protože v knihovně se nemůže halasit a vůbec se hlučněji projevovat, jakési "vernisážové setkání" jsme pro vás připravili 3.února 2014 mezi 15:30 až 18:00 v café Portheimka. Útulná kavárnička v nedaleké vile Portheimka - vstup do ní je z parku. Co takové setkání obnáší? Hlavně to, že tam budeme my dvě čekajíc na vás. Na výstavu můžete zaběhnout předtím nebo potom :o)))


P.S. Už jsem to vymyslela - po instalaci výstavy jedu do lázní, abych vám ještě nějaký čas vydržela :o)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Domanjová Ivana Domanjová | E-mail | Web | 4. února 2014 v 8:21 | Reagovat

Milá Romano, no to se ví, že se zaběhnu podívat. Mám návštěvu v diáři zapsanou na pátek před výukou ve Spolku. Už se těším, že uvidím samé krásné nové věci, které ještě neznám a které budou perfektně provedené....  O tom nepochybuju, jsem přece dobrá úča, teda alespoň si to myslím   :-D  :-D  :-D Zdraví Ivana Domanjová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.