VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Březen aneb jaro už je tady od ledna

1. března 2014 v 5:44 |  Různé
Po těch letech začínám mít problém vymýšlet nadpisy k článkům, resp. k souhrnným upoutávkám na aktuální měsícMrkající Tak mi tento šroubovaný odpusťte.

Březen toho letos moc nenabízí, byť počasí je prozatím velmi příznivé. Bohužel velikonoce letos vychází až ve druhé polovině dubna, a proto jsou akce hodně posunuté. Ovšem po velikonocích to vypukne naplno a to aby se potom chudák řemeslník rozkrájel či naklonoval. Do března ovšem ještě zasahují jarní prázdniny, kdy se s největší pravděpodobností přesunu na hory. A pevně doufám, že se to obejde bez zranění - jak bývá mým dobrým zvykem.

Teď konečně k tomu samotnému březnu.
V neděli 16.3.2014 můžete zavítat na hrad Karlštejn, kde bude probíhat zahájení sezony. Zahájení nebude ledajaké, ale bude plné včel a balonů. Mě a můj stánek najdete na hradním nádvoří - tuším, že u purkrabství. Další stánky totiž budou ještě na louce u mostu. Akce se koná od 10 do 16 hodin. Plakátek viz níže. BOHUŽEL Z DŮVODU NEMOCI JSEM MUSELA SVOJÍ ÚČAST NA KARLŠTEJNĚ ZRUŠIT.

Další týden a to v sobotu 22.3.2014 od 10 do 19 hodin, se koná už tradiční jarní Dyzajn Márket. Myslím, že o téhle akci se nemusím rozepisovat. Většina z vás ví z vlastní zkušenosti nebo alespoň zná z vyprávění. Nu a ti z Vás, kteří neví, tak přijďte, abyste taky věděli. Úžasný Plakátek viz níže. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.