VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Duben a velikonoce

27. března 2014 v 10:31 |  Různé
Letos je všechno nějaké prapodivné. Počasí se nám dokonale zbláznilo a nemůže se rozhodnout, jestli bude podzim, zima nebo léto, choroby útočí ze všech stran, nikomu se nic nechce dělat, všichni jsou nazlobení ani neví proč. Zkrátka vzduchem lítá taková "blbá nálada". Proto bych Vás ráda pozvala na pár dubnových akcí, kde by se ta nálada mohla vylepšit.
A protože mám stále nedodělané resty, musela jsem si nechat začátek dubna volný, abych je konečně dotáhla do konce.

Začínáme tedy až druhý týden v dubnu a to na Uhelném trhu v Praze. Tam budu s největší pravděpodobností ve čtvrtek 10.4.2014 a ještě další týden opět ve čtvrtek 17.4.2014. Termíny upřesním ještě začátkem dubna. Takže pokud byste se chystali právě sem a chtěli se se mnou potkat, raději sledujte, jestli se termíny nezměnily. Velikonoční trhy na Uhelném trhu jsou od 10 do 20 hodin.

Druhý dubnový víkend bude výživný. V sobotu 12.4.2014 se můžeme vidět v Poděbradech na velikonočním trhu. Trh začíná už děěěěěěěěěěěěěěsně brzy - v 8 hodin a konec záleží na Vás, návštěvnících. Určitě ale někdy v odpoledních hodinách..Hned další den, tedy v neděli 13.4.2014 mezi 13-17 hodinou nás čeká milá - malá akce na faře v Roztokách u Prahy. Snad nás nebude zlobit déšť. MOJI MILÍ, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE NEUSTÁLE POTÝKÁM S NĚJAKOU MRCHOU MRCHATOU A JE MI FAKT MIZERNĚ, MUSELA JSEM SVOJÍ SOBOTNÍ ÚČAST V PODĚBRADECH ZRUŠIT. POKUD TO BUDE JEN TROCHU MOŽNÉ, TAK DO ROZTOK PŘIJEDU. PŘECI JEN TO JE DEN K DOBRU, VZDÁLENOST JE MENŠÍ NEŽ DO PODĚBRAD A AKCE NENÍ TAK DLOUHÁ.

Další sobotu, tentokrát už tu úplně předvelikonoční, tedy Bílou, 19.4.2014 zavítám do Kouřimi. Tady se nabízí kouřimský skanzen, ale není tomu tak a uvidíme se na kouřimském Mírovém náměstí od 10 do 17 hodin.

A pak už máme po velikonocích a můžeme se vidět v Nelahozevsi na zámku. Celý víkend 26.-27.4.2014 bude patřit každoročním Jarním hrnčířským slavnostem. Samozřejmě, jak je dobrým zvykem, nebudou zde jenom keramici, ale i všelicí další řemeslníci. Ovšem keramika bude převažovat.

Těšíte se? Že ještě ne? Tak už začněte :o)))
Já, paličkované novinky i stálice v mém sortimentu na Vás už netrpělivě čekáme..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.