VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Májové slavnosti

28. dubna 2014 v 10:06 |  Různé
Meteorologové nám na květen slibují samé přeháňky, aby příroda dohnala, co v dubnu zameškala, ale my se deště nebojíme :o) Já mám pouze panickou hrůzu z větru. Už několikrát jsem si vyzkoušela, jaké to je na trhu lítat. Musím vám upřímně říct, že nic moc. Nejdřív jste v šoku, pak naštvaní, potom vám to případá legrační. Tak pevně doufám, že bude jen ten májový deštík a vítr si zaleze pěkně do mraků a počká alespoň než skončí trh.

A kam se tedy v tom květnu můžete vypravit? Tady to je.
Hnedle 1.5.2014 - pozor je to čtvrtek, ale většina lidiček by měla mít volno, protože to je státní svátek - si vyrazím do Benátek nad Jizerou na Husovo náměstí. Prvomájový jarmark se koná od 9 do 14 hodin. Další informace můžete najít zde nebo na plakátu pod článkem.
Pokud bude počasí milostivé a nebude psí, budu 3.5.2014 na Mírovém náměstí na Mělníku, kde budou tradiční farmářské trhy - od 9 do 12 hodin.
Další víkend vás nepotěším - naordinovala jsem si volno, protože mám narozeniny. Takže se můžeme vidět až v úterý 13.5.2014 na farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky.
A opět je tu víkend - konkrétně sobota 17.5.2014 budu v královském městě Slaném, na tradičních městských slavnostech na Masarykově náměstí.
Ve středu 21.5.2014 můžete opět zaběhnout na náměstí Republiky v Praze na farmářské trhy. Letos mají trhy jinou koncepci, takže každý den tady něco jiného nebo nového :o)
Následující sobotu 24.5.2014 se přesunu do Mariánské Týnice. Že jste o ní nikdy neslyšeli? To nevadí. Já také ne, ale právě proto se to musí prozkoumat :o) Májový den divadla a uměleckých řemesel se na vás těší. Více informací můžete zjistit přímo v muzeu. Dostala jsem informaci přímo z muzea, že do GPS se musí zadávat Mariánský Týnec. Je to zhruba na půl cesty mezi Rakovníkem a Plzní.
Poslední květnový týden budu opět na náměsí Republiky v Praze, konkrétně ve čtvrtek 29.5.2014. Prodejní doba je stanovena od 10 do 18 hodin, ale já tady bývám už od 9 hod a většinou se zdržím i déle než do 18 hodin.
A ještě jednou a naposledy tento měsíc, v sobotu 31.5.2014 zavítám na farmářské trhy na Mělníku. Mírové náměstí od 8 do 12 hodin. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.