VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Prázdniny jsou tu

30. června 2014 v 9:00 |  Různé
...chce se říci HURÁ. Kdybych byla dítko školou povinné, tak bych si nejspíš juchla, ale takhle propadám panice. Prázdniny - pro mě nejšílenější období roku - zatím začínají klidně...děti si sedí u svých "bedýnek" nebo spí. Hurá tedy, můžu jít pracovat a musím sebou mrsknout, abych toho co nejvíce stihla udělat.
A právě proto, že jsou ty prázdniny a čeká mě jedna velká rodinná oslava a jeden rodinný závod, tak v jejich první polovině, tedy v červenci, vás na moc akcí nepozvu.

V úterý 1.7.2014 budu opět po dlouhé době na náměstí Republiky v Praze. Farmářské trhy jsou stále v době od 9 do 18 hodin. Počasí snad bude milostivé a nejpřijde žádný vichr ani déšť :o) Ale věřte meteorologům - letos toho už naslibovali. Další týden, v úterý 8.7.2014 stejná akce, stejné místo - tedy, farmářské trhy na náměstí Republiky v Praze. A máme tu třetí červencový týden a zase farmářské trhy na náměstí Republiky v Praze, tentokrát ve středu 16.7.2014 a v pátek 18.7.2014. Čtvrtý červencový týden si "zpestřím" opět farmářským trhem na náměstí Republiky. Tentokrát jen ve středu 23.7.2014.

Na víkendovou akci vás mohu pozvat až skoro ke konci měsíce, konkrétně 25.-27.7.2014 a bude to do Holašovic (pozor, stále někteří pletou s Holešovicemi v Praze). V Holašovicích se už po sedmnácté uskuteční Selské slavnosti. Tato malebná jihočeská vesnička ožije jako každý rok veleakcí, které se účastní přes dvě stovky řemeslníků. Přijďte si to spolu s námi užít. Začínáme v pátek ve 12 hodin a v sobotu a neděli v 8 hodin.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.