VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Předprázdninové lahůdky

1. června 2014 v 8:33 |  Různé
Předprázdninový měsíc - tedy červen - je jedním z nejpernějších měsíců v roce, co se různých akcí týče.
Kam Vás tedy pozvu?

V úterý 3.6.2014 mě můžete opět najít v Praze na náměstí Republiky na farmářském tržišti. V době od 9 do 18 tam určitě budu.

Ve středu a čtvrtek 11.-12.6.2014 mě hledejte v Praze na pěší zóně u metra Anděl. V tyto dva dny zde budou probíhat "Hrnčířské a řemeslné trhy". Těším se na Vás v době od 8 do 19 hodin. Informace jsou na plakátku nebo na webových stránkách "Farmáři v Praze".

V sobotu 14.6.2014 mě čeká velmi příjemná akce, která je zaměřena hlavně na ukázku paličkování. Vítejte v "Zahradě řemesel", které pořádá MŠ Montessori v Kladně, Na vyhaslém 3197. Při nepřízni počasí se vše přesune do prostor školky. Akce je otevřena pro širokou veřejnost.

A teď to přijde. Kdo chcete a můžete, přesuňte se spolu se mnou do perly Jižních Čech - Českého Krumlova. Jako každý rok můžete projít město spolu s kostýmovaným průvodem (nebo i jen tak sami) na Slavnostech pětilisté růže. Od pátku do neděle 20.-22.6.2014 se přesuneme v čase do let 1584 a 1585, kdy byl Vilému z Rožmberka udělen Řád zlatého rouna. Čekají nás tři dny plné divadla, tanců, kejklířů, šermu, dobové tržiště a mnoho dalšího.

Úplně poslední červnovou neděli 29.6.2014 slaví svátek nejen Petr a Pavel, ale i Prosečné, kde se koná Výroční šperkařský trh. V prostoru okolo kostela sv. Alžběty Uherské, pořádá občanské sdružení tuto milou akci právě na podporu záchrany kostela. Obec Prosečné najdete v okrese Trutnov hnedle kousek od Hostinného.

VELICE SE OMLOUVÁM, ALE Z DŮVODU FYZICKÉ INDISPOZICE, NEMOHU PŘIJET DO STARÉHO PLZENCE, KDE SE V SOBOTU 7.6.2014 KONÁ ŘEMESLNÝ TRH.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.