VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Překulili jsme se do druhé půlky prázdnin

1. srpna 2014 v 20:39 |  Různé
První srpnový týden vás nepozvu NIKAM :o))) Sbírám síly na zbytek měsíce. Hurá, hurá, hurá.

S největší pravděpodobností v úterý 5.8.2014 zavítám po týdenní pauze na náměstí Republiky v Praze na farmářské trhy. Termín ještě upřesním v neděli a buď bude definitivně potvrzen nebo posunut na středu 6.8.2014.
HALÓ, HALÓ, HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU :o))) Upřesňuji - nakonec je tím pravým termínem středa 6.8.2014. KONEC HLÁŠENÍ :o)))

Druhá srpnová sobota 9.8.2014 bude velice zajímavá. Můžeme se sejít na Mělníku, ale pozor! Tentokrát ne na náměstí Míru jak bývá pro místní farmářské trhy obvyklé, ale v Palackého ulici (jedna z ulic, která na náměstí ústí). A teď další pozor! V době od 8 do 12 hodin se zde konají tradiční farmářské trhy, které se plynule přerodí v Mělnický košt. Ten má oficiální čas stanoven mezi 14. a 20. hodinou. Nu, a protože jsem megaloman budu tady od 8 do 20 hodin.

Středa 13.8.2014 opět farmářské trhy v Praze na náměstí Republiky.

Celý víkend 16.-17.8.2014 bude patřit Osecké pouti. Jak již název napovídá - pouť se koná v Oseku. No, jenže ve kterém, když jich je tolik... Vězte, že to je Osek u Duchcova :o) V areálu kláštera se na vás bude těšit mnoho rozličného řemesla.

A teď to přijde. Od čtvrtka do neděle 21.8.-24.8.2014 budu ve Strakonicích na hradě na Mezinárodním dudáckém festivalu. Ve čtvrtek se začíná v 16 hodin a končí v nočních hodinách. Ostatní dny se začíná v 9 hodin ráno a končí se opět za tmy. Podrobnější informace zatím nemám, tak snad se ke mně brzy dokutálí.

A jdeme do finále. Poslední srpnovou středu 27.8.2014 opět farmářské trhy v Praze na náměstí Republiky.

Poslední prázdninový víkend vás mohu pozvat maximálně tak na orientační závod na kolech Rybákův slídil, neboť aktivního odpočinku je mi třeba :o) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Semeráková Jana Semeráková | E-mail | 10. srpna 2014 v 14:27 | Reagovat

Milá Romanko,jsem z Podkrkonoší z Úpice, a tak jsem se těšila, že Vás někde uvidím, už se to mohlo podařit do Mělníka, kam se letos chceme podívat i na Říp, ale zase se to nepovedlo a tak Vás moc pozdravuji, snažím se ještě paličkovat, ale je mě 75 roků, tak už mě to tak rychle nejde, no chodím mezi ženy do kroužku a tak se tam aspoń zase něco dozvím. Zdraví Vás Jana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.