VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Adventní čas

27. listopadu 2014 v 20:07 |  Různé
Adventní období by mělo být obdobím klidu a pohody, ale bohužel v poslední době se ten klid a pohoda vytrácí a my jsme čím dál víc ve stresu. Ze všech koutů na nás útočí reklama, vyzdobené obchodní domy a nákupní centra a také trh na každém volném plácku. Bohužel i tyto trhy, zvláště v Praze jsou převážně dost pochybné kvality. Ty pěkné s kvalitním zbožím, aby opravdu člověk pohledal.

Já osobně jsem letos adventní trhy trošku vypustila - nebo spíše vypustila ty obří a hektické. Nějak mi totiž došly síly.
Kam Vás tedy mohu pozvat?

V pátek 28.11.2014 přijměte pozvání na malou, ale milou akci do Velkého Borku před Volnočásek. Od 17 hodin se koná rozsvěcení vánočního stromečku, které bude spojeno s vystoupením dětí z MŠ, trochou občerstvení a jarmarkem výrobků volnočáskových lektorů. Konec akce není oficiálně určen, ale já osobně bych to viděla na 19-20 hodinu.

Poslední listopadovou neděli, ale zároveň první adventní 30.11.2014 se rozsvěcí stromeček ve Velvarech na náměstí. Několik stánečků s občersvtením a dárky na vás čekají od 16 hodin.

Druhý aventní týden, první prosincový se na Vás těším již ve čtvrtek 4.12.2014 od 13 do 20 hodin. V galerii Ecce Terra v suterénu Deylovy konzervatoře na Maltézském náměstí v Praze začíná již 33. ročník Vánoční prodejní výstavy ještě žijících mladých výtvarníků. Výstava pokračuje až do neděle 7.12.2014. V pátek a sobotu je otevírací doba od 10 do 20 hodin a v neděli od 10 do 18 hodin. V sobotu tady nebudu přítomna a i moje paličkované šperky budou ve velmi malém zastoupení, neboť a protože....

....ten den, tedy v sobotu 6.12.2014 se budu já, můj stánek a paličkované šperky nacházet na zámku v Brandýse nad Labem na již tradiční a velmi milé akci "Máme rádi zvířata". V době od 10 do 18 hodin se na vás všichni těšíme. Vstupenkou je psí či kočičí konzerva nebo granule, které budou předány přítomnému zvířecímu útulku :o)))

V sobotu 13.12.2015 se přijeďte podívat na zámek Liblice (nedaleko Mělníka), kde se bude konat milé adventní setkání. Vystoupí děti ze ZUŠ Mšeno a Benátky, přijedou šermíři, trdelník, řemeslníci a k tomu všemu zámecká kuchyně. Co víc si ke spokojenosti přát? Začátek akce je v 11 hodin a konec je naplánovaný na 16 hodinu.

Je tu stříbrná adventní neděle 14.12.2014 a spolu s ní vánoční trh v Roudnici nad Labem. V době od 10 do 15 hodin se na vás budu těšit já a mnoho dalších řemeslníků. A jen tak mezi námi - má tam být Krušnohorská pojízdná krčma, která má naprosto fantastické jitrnice a jelítka - studené na doma a opékané k okamžitému zbaštění :o)

Poslední adventní víkend 20.-21.12.2014 se možná budu účastnit designové akce Boutique Market v Pražské tržnici v Holešovicích. Jsem přihlášená, leč přihlášku nemám zatím potvrzenou. Jakmile budu vědět víc, dám vědět :o)))
Je mi to velice líto, ale na Boutique Market jsem nebyla přijatá. Nevím, jestli ještě vymyslím jinou variantu. V každém případě je možné mě kontaktovat mailem, telefonem a můžeme domluvit osobní setkání u mě nebo někde v Praze (třeba v kavárně, cukrárně, u Vás ve firmě apod.).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.