VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Tak jsem se dočkala

31. března 2015 v 8:34 |  Různé
Při pohledu z okna se musím smát. Celou zimu čekám na zimu, protože od loňského prosince jsem se s tímto ročním obdobím jaksi nesetkala a ejhle...jen, co podle kalendáře nastane jaro, je to tady. Chumelí o sto šest. Jen ten mráz k tomu chybí, takže je z toho stejně jen břečka. Tady alespoň názorně vidíme, jak člověk míní a příroda si stejně dělá co chce.

To bylo jen malé meteorologické okénko a teď se vrhneme na to, co nás v dubnu čeká.
Hned tento týden (přelom března a dubna) měly začít farmářské trhy na náměstí Republiky v Praze, ale pro nepřízeň počasí byly o týden posunuty. Proto se omlouvám všem, které jsem už stihla pozvat na pátek 3.4. - bohužel tam nenajdete ani jednu nohu od stánku :o)
Co tedy dál? Protože o velikonočním víkendu nehlásí počasí o nic lepší, zůstávám doma za radiátorem a paličkuji jako ďas (jenom nevím, jestli ďas umí paličkovat :-)
...tak zase všechno jinak. Protože už mi to za tím radiátorem leze krapánek na mozek, tak mě v sobotu 4.4.2015 mezi 8-17 hodinou budete moci zastihnout na velikonočních trzích na Mělníku na náměstí Míru.

Ve druhém týdnu hned po velikonocích, ve středu 8.4.2015 a v pátek 10.4.2015, vás všechny, konečně, ráda uvidím na farmářských trzích na náměstí Republiky v Praze. Prodejní doba je od 9 do 18 hodin. Moc se na všechny těším. A mám spoustu vybarvených novinek. Trhy na náměstí Republiky se domlouvají na 14 dní dopředu, takže jak to bude ve druhé polovině dubna zatím nevím. Aktuálně sledujte. Informace budu doplňovat sem do článku i do rubriky "Prodejní akce v roce 2015", kterou najdete v levé liště.

Následujíci týden se také nevyvedl podle mých představ, protože byly avizované Hrnčířské trhy v Praze na Andělu, kam jsem už také mnoho z vás pozvala, ale kvůli dohadům s radnicí, se s největší pravděpodobností konat nebudou (možná že už žádné jiné trhy na tomto místě). 100% potvrzení, jestli ano nebo ne, bych měla vědět do velikonoc. Takže i tato informace bude buď ponechána svému osudu nebo opravena.
Místo na trzích na Andělu mě můžete navštívit opět na nanáměstí Republiky v Praze a to 14. a 15.4.2015

Víkend 18.-19.4.2015 snad už vyjde bez nějakých nepředvídatelných situací a třeba nám bude přát i počasí. V tento termín se konaji Hrnčířské a řemeslné trhy na zámku Nelahozeves. Otevřeno je od 9 do 17 hodin. Jako loni bych měla být se svým stánkem na přístupové cestě. A malé upozornění - v Kralupech je uzavřen most.

A opět středa, tentokrát 22.4.2015 a zase farmářské trhy na náměstí Republiky v Praze.

Poslední dubnový víkend mě ani vás počasí nemusí trápit, protože budu schovaná pod střechou :o) 24.-25.4.2015 se koná Prague fashion market (dříve Holešovice fashion market). Všechny informace o vystavujících najdete na jejich webu a informace od kdy do kdy a kde - viz níže na plakátku. A prosím opět - neplést Holešovickou tržnici s Výstavištěm Holešovice!!! PFM najdete v Holešovické tržnici v halách vedle Alzy. Je to zadní vstup do tržnice z ulice Jateční.

A úplně nakonec poslední středa v dubnu 29.4.2015 a opět mě můžete najít na farmářských trzích na náměstí Republiky v Praze v době od 9 do 18 hodin.

P.S. Než jsem dopsala dnešní článek, tak venku už nesněží - zato vytrvale prší :o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.