VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Rozkvetlý květen

4. května 2015 v 20:00
Počasí s námi snad už konečně přestalo hrát hru "Hádej, jak bude zítra" a doufej, že to přišlo - jaro (no, chvílemi to vypadá jako léto). Já si letošní jarně-letní nádheru budu chvíli vychutnávat z domova, protože musím vybavit nakupené zakázky. V nejbližších dnech jsem si tedy zakázala vyjíždět na trhy - tam se totiž pasparty vážně udělat nedají. A ani celkově na květen nemám nic velkého naplánovaného.

Tento týden jsem tedy v plné "paspartovací" a jen v úterý si odběhnu do Volnočásku ve Velkém Borku, kde je prima skupinka krajkářek.

Další týden je zatím ve fázi plánování, ale předběžně počítejte s tím, že se alespoň jeden den objevím na farmářských trzích na náměstí Republiky v Praze. Takže jakmile budu vědět - dám vědět :o)))

Vážení a milí, je to tady - plán na příštích 14 dní. Na farmářských trzích na náměstí Republiky v Praze mě můžete zastihnout v tyto dny: 11., 12., 13., 18. a 20.5.2015 (první týden to je pondělí, úterý, středa a ve druhém týdnu pondělí a středa). K zastižení tam budu od 9 do 18 hodin.

Prozatím ještě bez záruky je moje účast na farmářském trhu na Mělníku v sobotu 16.5.2015 - opět sledujte, nejpozději ve čtvrtek ráno informaci upřesním.
Sice s jednodenním zpožděním, ale potvrzeno. Zítra - v sobotu 16.5.2015 v době od 8 do 12 hod se na vás těším na náměstí Míru na Mělníku.

Poslední květnový týden mě na farmářském trhu na náměstí Republiky v Praze můžete zastihnout opět ve středu, tentokrát 27.5.2015. Čas zůstává stejný - od 9 do 18 hod.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.