VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Slunečnicový srpen

30. července 2015 v 21:22 |  Různé
Přemýšlela jsem, jaké přízvisko pověsit na letošní srpen a napadla mě slunečnice. Ta mě sice už nějakou dobu provází, ale proč jí nevyužít ještě i v srpnu. Vždyť na polích teprve slunečnice dozrává a vůbec je to taková letní sluníčková kytka :o)))
A kam tedy vyrazit ve druhé polovině prázdnin?

Kdo hádal Prahu a farmářské trhy na náměstí Republiky (pěší zóna u Celnice), tak neprohádal. Pro prvních čtrnáct dni mám rezervované tyto termíny - 5.8.2015 je tradiční středa a druhý termín je netradičně úterý 11.8.2015. Proč změna ze středy na úterý? Důvod je velmi prozaický - moc ráda bych si dala ráno kávu Longberry a ta je na trhu pouze úterky a čtvrtky :o) Termíny druhé poloviny srpna budu opět dopisovat později - pravděpodobná je opět středa :o)

Ještě jeden rychle domluvený trh - Mělník, farmářské trhy v sobotu 1.8.2015 od 8 do 12 hodin. Pozor změna místa - trh se koná na spodním náměstí!

Kdo čekal, až na mě narazí na nějakém pořádném řemeslném trhu o víkendu, tak ten se konečně v srpnu dočká. A vyjedu si opravdu docela do daleka. O víkendu 15.-16.8.2015 se můžeme potkat v Domažlicích na Chodských slavnostech. Veškeré informace ohledně programu, uzavírek, parkování najdete na webovcýh stránkách. A abyste alespoň přibližně věděli, kde hledat můj stánek, tak prosím v Chodské ulici :o)))

Plním slib a dopisuji farmářský trh v Praze na náměstí Republiky. Bude to opět středa 19.8.2015
Další týden je zatím nejistý - s určitostí budu vědět až ve druhé polovině týdne. S největší pravděpodobností to ale bude zase středa :o) ..... a je to středa. Takže poslední srpnovou středu 26.8.2015 zase na viděnou v Praze na náměstí Republiky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.