VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Vánoce se plíživě blíží :o)

23. listopadu 2015 v 13:07 |  Různé
Je sice ještě listopad, ale protože jsem pro tento měsíc skončila s prodejními akcemi, rozepisuji se už nyní o těch předvánočních. Nu, a těch také letos mnoho nebude z několika důvodů. Za prvé - už docela cítím únavu. Za druhé - šperky mi ubývají přímo pod rukama a ty mám pořád jen dvě :o) A za třetí - jako každý rok budu určitě řešit objednávky na poslední chvíli (už se začínají množit :o)

Kam tedy v prosinci za nejen paličkovanými šperky?

Hned zkraje prosince si vás dovolím pozvat na 34. předvánoční výstavu volného sdružení stále ještě žijících mladých výtvarníků. Akce se koná 3.-6.12.2015 v galerii Ecce Terra v Deylově konzervatoři v Praze na Maltézském náměstí. Otevírací dobu najdete na přiložené pozvánce. Pro ty, kdo ještě v galerii Ecce Terra nebyli malý návod. Dojďete před Deylovu konzervatoř. Otevřete velké dřevěné (myslím, že dubové) dveře. Za nimi najdete prosklené dveře. Pokud budou dveře zavřené, zazvoňte na vrátnici. Dveře zabzučí a vy můžete vejít. Pokud budou prosklené dveře (případně i velké dřevěné) otevřené, bez obav vejděte. Za prosklenými dveřmi se vydejte těsně před vrátnicí vpravo do otevřených dveří a sejděte dolů po schodech. Hurá - jste zde. Zvesela se chopte košíčku a můžete nakupovat. Když vám někdo vrazí do ruky sklenku s vínem, nedivte se. Jestliže jdete za konkétním člověkem či zbožím - hledejte :o) Nákupní košíček není povinná výbava, jen příjemná pomůcka, když chcete opravdu hodně nakupovat.

Druhou, a letos zároveň poslední, prodejní akcí je Staročeský trh v Táboře na Žižkově náměstí. Trh se koná 12.12.2015 od 9 do 18 hodin. Ještě nikdy jsem na trhu v Táboře nebyla, tak mi držte při mé premiéře palce. Podle informací od kamarádů-řemeslníků, jsou tyto trhy jedny z nejhezčích.

Níže jsou přiložené pozvánky: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.