VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Březnový rozjezd

2. března 2016 v 22:39 |  Různé
I když to možná vypadá, že nic nedělám a jen tak lenoším a poflakuji se, opak je pravdou. Vymýšlím nové věci, paličkuji jako ďas a k tomu všemu se snažím veškeré zboží konečně nafotit. Za loňský rok mám totiž velký černý puntík. Jenže času je tak málo a tak jsem se vždycky rozhodla raději paličkovat než fotit.
Tento týden jsem se do toho konečně pustila a všechno všecičko nafotila. Teď jenom nevím, kdo to bude zpracovávat (samozřejmě, že já) - snímků je více než tisíc, tak to bude asi trošku trvat. Mějte se mnou proto strpení. Přeci jen - zahájení letošní sezony se neúprosně blíží. A abych nebyla troškař, rozhodla jsem se letošek zahájit ve velkém stylu.

O víkendu 19.-20.3.2016 mě hledejte na jarním Dyzajn Marketu. Piazzeta u Národního divadla v Praze od 10 do 19 hodin. Těšte se - já už se také těším :o)))

Hned následující sobotu 26.3.2016 v době od 10 do 14 hod to bude oddychový velikonoční jarmark na Mělníku na náměstí Míru. I tam se na vás moc těším. Doufám, že všichni neodjedete za babičkami a dědečky na pečenou husu :o)))

A abych vás malinko nalákala na duben - konečně začínají farmářské trhy na náměstí Republiky v Praze. Systém bude jako loni - termíny se domlouvají ve 14-denních cyklech. Ráda bych zde byla jako loni středy + pondělí nebo úterý. Vše budu dopisovat do aktuálního článku i do celoročního soupisu prodejních akcí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.