VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

V květnu opět v Praze

1. května 2016 v 14:01 |  Různé
V květnu vás pozvu opět do Prahy na farmářské thy na náměstí Republiky (pěší zóna u Celnice).
A protože mám momentálně z části domu staveniště, tak první týden to bude jen ve středu 4.5.2016, prodejní doba opět mezi 9 a 18 hodinou.
Druhý týden vám to ale vynahradím, protože z části farmářských trhů budou trhy řemeslné - chystá se totiž "Řemeslný týden". Najdete mě tady od pondělí do čtvrtka 9.-12.5.2016. Tyto čtyři dny budu s největší pravděpodobností hodně měnit stánková místa - hledejte mě tedy v rámci celého tržiště. V pondělí a úterý bych mohla být blíže u vstupu do metra, ve středu to bude pravděpodobně mé obvyklé místo "v zatáčce" směrem do Hybernské ulice a čtvrtek ten je ve hvězdách. Pokud budu mít aktuální informace o rozmístění stánků v tomto týdnu, určitě informaci upřesním :o)
Třetí a čtvrtý květnový týden budu termíny teprve domlouvat, ale je pravděpodobné, že to budou zase středy. A nebojte se - informace o termínech opět dopíši.
Na jiných - víkendových - akcích v květnu mě tentokrát nenajdete.

První dopisování:
A jsou to středy :o)
Na farmářských trzích mě v následujících dvou týdnech můžete najít 18.5. a 25.5.2016
Jak to tak vypadá, tak v květnu to víc termínu už nebudez jednoho prostého důvodu (pardon - ze dvou). Tím jedním je stále trvající staveniště u mě doma (do místnosti, kde pracuji, občas musím lézt oknem...jak jsem vděčná za okna metr nad zemí :o) Druhým důvodem je potom prodejní smršť během "Řemeslného týdne". Potřebuji proto více času na to, abych vám mohla zase nabídnout co nejpestřejší škálu šperků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.