VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Červencová závodní dovolená

3. července 2016 v 21:50 |  Různé
A je to tu.
Červenec - jedno z nejrušnějších období v roce. I když na prodejní akce tolik bohaté nebude :o)
Původně jsem myslela, že hned ten první týden budu na trhu alespoň dva dny, ale člověk míní a zákazníci mění. Pro velký seznam objednávek si mohu dovolit na trhu pouze tento jeden den - opět ve středu 6.7.2016, Praha farmářské trhy na náměstí Republiky. Vím, je to státní svátek a mnoho z vás bude odjíždět pryč z města, ale třeba se naopak do města chystají ti mimopražští. V každém případě se na všechny moc těším.

Druhý červencový týden se vydám na závodní dovolenou (závodní je v tomto případě od slova závodit). Jako každý rok - týden na České Kanadě zakončený MTBO (mountain bike orienteering, nebo-li orienťák na kolech).

Jestli se nepotluču, nebudu lítat přes řidítka a vrátím se zcela celá, budeme se moci potkat opět v Praze. A protože termíny na druhou polovinu července nemám ještě domluvené, zase budu dopisovat. Určitě ale počítejte se středami.

Mějte se tedy všichni krásně a báječně k tomu, užívejte sluníčka, vody a pohody (ti z vás, kteří neradi sluníčko, vyražte k Eskymákům :o)))

První dopisování:
Zatím sice nevím, jestli přežiji závodní dovolenou (ještě jsem na ní neodjela a zatím zběsile paličkuji, abyste měli z čeho vybírat), ale co vím jistě je, že na farmářském trhu v Praze na náměstí Republiky budu dva dny, a to v úterý a ve středu 19. a 20.7.2016

Druhé dopisování:
Závodní dovolenou jsem ve zdraví přežila - jen byla moc a moc krátká - takže se na vás opět těším v Praze na náměstí Republiky v úterý a středu 26. a 27.7.2016


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kali Kali | Web | 4. července 2016 v 13:35 | Reagovat

6. jsem v Praze, díky za info.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.