VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Na srpnových toulkách

28. července 2016 v 12:17 |  Různé
A máme tady druhou polovinu letních prázdnin - srpen. Počasí je jako na houpačce - vedro, zima, sucho, přívalové deště. Všeho si užíváme plnými doušky. Velmi vtipné bylo toto úterý 26.6., kdy nás na náměstí Republiky v Praze přepadl opravdu velký liják, takže nezbývalo nic jiného než sklidit zboží a jet domů. Promočená, zmrzlá jsem vystoupila u nás v Odoleně Vodě z autobusu a jako kdyby mě něco praštilo do hlavy - příšerné dusno, nedýchatelný vzduch, vedro. Tak se pomalu vysvlékám a říkám si co se děje? Koukám na silnici a přemýšlím o tom, že ty proudy vody se přeci nemohly tak rychle vsáknout. Jak se tak blížím k domovu, narůstá ve mně podezření, že tady snad ani nepršelo. A je to tak. Ze mě tedy odkapává voda a já jdu zalévat zahrádku...

Tolik vsuvka o počasí :o) Teď tedy k samotným akcím v srpnu.
Opět se můžete těšit na oblíbené středy na náměstí Republiky v Praze. Na farmářských trzích budu 3. a 10.8.2016
Zbytek srpna zatím nemám domluvený, takže opět sledujte - určitě to dopíši :o)

V polovině srpna si vyrazím na výlet do 170 km vzdálených Domažlic. Podruhé zavítám na Chodské slavnsoti, které se zde konají již po dvaašedesáté! Kromě spousty řemeslných a pouťových stánků, je na slavnostech nepřeberný doprovodný program - hudební, divadelní, výstavní.
Akce začíná již v pátek, ale můj stánek hledejte prosím až od soboty, takže 13.-14.8.2016 v době zhruba od 9 do 18 hod se na vás těším v dolní části Chodské ulice, kde bude můj stánek umístěn.
Plakátek na tuto akci nemám, tak prosím jukněte pro podrobnější informace přímo na stránky města Domažlice

První dopisování:
A z Domažlic zase zpátky do Prahy na farmářské trhy na náměstií Republiky. Opět středa - a to 17. a 24.8.2016

Druhé dopisování:
Ten, kdo zaregistroval Osecké slavnosti, tak ho musím bohužel zklamat. Nakonec do Oseka u Duchcova z několika důvodů nemohu přijet. Snad příští rok...
Poslední srpnovou středu, zároveň i poslední den letních prázdnin, tedy 31.8.2016, budu také na farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.