VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Tak nám začal podzim

2. října 2016 v 21:21 |  Různé
Včera byl poslední letní den a to i přesto, že už měl být dávno podzim - bylo totiž 1. října. A protože nedbám na datum v kalendáři, ale na počasí venku, zaběhla jsem si ještě ještě naposledy zaplavat do rybníka. Dnes to vypadá jako sen, ale vážně se to stalo :o)

A jak jsem na tom v říjnu s trhy?
Protože zůstávám věrná farmářským trhům na náměstí Republiky v Praze, najdete mě zde v úterý a ve středu 4. a 5.10. 2016
Předpokládám, že režim úterků a střed zachovám po celý říjen, ale pro jistotu zase kontrolujte, budu termíny dopisovat.

V sobotu 15.10.2016 se můžeme potkat v Kladně, v areálu mateřské školky Montessori, kde se uskuteční akce "Zahrada řemesel". Na co všechno se můžete těšit, najdete na přiloženém plakátku. Některá řemesla si návštěvníci budou moci sami vyzkoušet, na některá se budou moci jen podívat a řemeslníky vyzpovídat všetečnými otázkami. Akce začíná v 10 hodin a končit by měla okolo 17. hodiny.

První dopisování:
Tramtadadá. A je to tu. Jak jsem slíbila, tak opět činím - na farmářských trzích na náměstí Republiky v Praze budu v úterý a ve středu 11. a 12.10.2016 - doufejme, že předpověď počasí, která vypadá hrozivě, nebude tak strašlivá.

Druhé dopisování:
Vzhledem k počasí jako na houpačce, termíny trhů na náměstí Republiky domlouvám pouze na jeden týden předem. Nejbližší termíny tedy jsou úterý a středa 18. a 19.10.2016

Třetí (a zřejmě tento měsíc poslední) dopisování:
V úterý a středu 25. a 26.10.2016 se opět můžeme vidět na farmářských trzích na náměstí Republiky v Praze.
A podle zatím posledních zpráv od správce trhu - pro letošní rok by trhy měly končit v pátek 18.11.2016. Další týden zde již začínají vánoční trhy, které ovšem pořádá jiná firma v naprosto jiné skladbě prodejců.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.