VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

V prosinci už jen vánočně

16. listopadu 2016 v 13:42 |  Různé
Tak jsem chtěla začít pěkně od prvního prosince, ale všechno je jinak a já musím začít ještě jednou listopadovou akcí - ale už také vánoční. Pevně doufám, že mi bude odpuštěno :o)

První adventní neděli, která letos připadá na 27.11.2016 vás všechny srdečně zvu na každoroční akci - "Rozsvěcení vánočního stromečku". A protože se stromečků po celé republice rozsvěcí hodně, řeknu vám i, u kterého stromečku mě budete moct najít. Jsou to mé oblíbené Velvary, kde je pokaždé příjemná, domácí atmosféra. Akce začíná ve 14 hodin, ale stromeček se samozřejmě bude rozsvěcet až bude úplná tma. Bohužel přesný čas nevím.

A teď už k těm prosincovým akcím.

Od čtvrtka do neděle 1.12.-4.12.2016 se můžete přijít podívat, posedět, popovídat si a samozřejmě nakoupit na již tradiční předvánoční výstavu ještě stále žijících mladých výtvarníků, která se koná v galerii Ecce Terra v suterénu Deylovy konzervatoře v Praze na Maltézském náměstí č.p. 14. Ve čtvrtek otvíráme ve 13 hodin a otevřeno bude až do 20. hodin. V pátek a sobotu je otevřeno 10-20 hodin a v neděli můžete přijít mezi 10. až 18. hodinou.
Kdo zde ještě nikdy nebyl, tak prosím nehledejte nikde ceduli "Galerie Ecce Terra", ale řiďte se cedulí "Konzervatoř J.Deyla". Na Maltézském náměstí najděte číslo popisné 14 a v podloubí projděte bytelnými dřevěnými dveřmi. Ocitnete se před prosklenými dveřmi, které bývají většinou zavřené. V tom případě zazvoníte na zvonek u dveří a ochotná paní vrátná vám zabzučí a vy můžete jít dál. Ve vstupní hale se vydáte vpravo, otevřenými dveřmi před vrátnicí dolů po schodech směr - suterén. Pokud jste došli až sem, máte vyhráno . jste totiž zde! Od této chvíle můžete zuřivě nakupovat, zkoušet, povídat si, bavit se. Moc se na vás těší banda výtvarníků :o)))

Po této čtyřdenní akci si dám malinko pauzu a objevím se až 17. a 18.12.2016 v Brandýse nad Labem na Masarykově náměstí, které je krásně opravené. Pevně doufám, že se vám tu bude líbit a užijete si předvánoční atmosféru. Vánoční trhy probíhají od 9 do 16 hod po oba dva dny. Více informací najdete na níže přiloženém plakátku nebo na webových stránkách http://www.trhyfarmarske.cz/ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.