VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Vánoce se blíží :o)

9. prosince 2016 v 14:56 |  Různé
Přeci jen mi to nedalo a po lehkém zmátoření mám pro všechny dobrou zprávu.
Můžeme se vidět tuto sobotu 10.12.2016 na Měšickém vánočním jarmarku. Je to malá, milá komornější akcev Centru volného času v Měšicích u Prahy. CVČ najdete v Nosticově ulici č.p.590, kousek od nádherného, leč chátrajícího, měšického zámku. Jarmark začíná ve 14 hodin a kočit se bude v 18:30 hod. Podrobnosti můžete najít na webových stránkách CVČ nebo na níže přiloženém plakátku.

A potom už zbývá opravdu jen jedna jediná prodejní akce - Vánoční trhy v Brandýse nad Labem na krásně opraveném Masarykově náměstí. Trhy jsou dvoudenní, sobota a neděle 17. a 18.12.2016 . Pevně doufám, že se vám tu bude líbit a užijete si předvánoční atmosféru. Vánoční trhy probíhají od 9 do 16 hod po oba dva dny. Více informací najdete na níže přiloženém plakátku nebo na webových stránkách http://www.trhyfarmarske.cz/

...a protože jsem tak trochu cvok a nedá mi to, tak opravdu už naposledy, se můžeme potkat na Adventním trhu v Čelákovicích, v pátek 23.12.2016. Trh se koná na náměstí 5.května v době mezi 9-16 hodinou. Můžete si s sebou vzít i brusle :o)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.