VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Duben - už tady budem :o)

1. dubna 2017 v 12:39 |  Různé
Ač se to venku podle počasí rozhodně nezdá, je jaro. Máte ho rádi nebo neradi? Já jsem zjistila, že mám vlastně ráda celý rok. Moc mě baví to střídání ročních období. Je úžasné pozorovat, jak se všechno venku mění. A víte co? Ta příroda nás má prostě "na háku".

Tak až se budete chtít cournout a juknout, co je u mě nového, ráda se s Vámi uvidím na farmářských trzích na náměstí republiky v Praze. Nejbližší termíny jsou úterý a středa 4., 5. dubna a 11., 12. dubna 2017, v době od 9 do 18 hodin. V dalších týdnech to bude zřejmě podobně, ale raději nepředbíhejme. Jistotou jsou určitě středy a ostatní termíny vždy, jakmile budu vědět, dopíši :o)

Mám také něco pro víkendové fajnšmekry. Konkrétně Hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves. Ty se konají poslední dubnový víkend 29.-30.4.2017. Pevně doufám, že mě budete moci najít na příjezdové cestě, ale tuto informaci nemám zatím potvrzenou. Stejně tak prozatím není k dispozici plakát. Snad se mi ho podaří získat a na web umístit.

Přes zimu se mi podařilo dofotit šperky, takže galerie výrobků je trochu zaplněná. Ovšem nevím, jak dlouho to vydrží, protože už zase začíná obvyklý pracovní kolotoč, ve kterém raději strávím týden paličkováním než focením a následným zpracováváním fotografií. Zkrátka, když je rozjetá sezóna, nejlepší je za mnou vyrazit osobně než jen virtuálně :o)
Krásný duben Vám všem přeje Romana

První (a poslední) dopisování v měsíci dubnu:
Abych se náhodou o víkendu nenudila, budu v neděli 8.4.2017 na Vajíčkobraní. A kde? Přece ve Velvarech. Královské město bude opět dělat sbírku vajec na Karlův most v Praze. Vajíčkobraní bude probíhat v době od 9 do 16 hodin na místním rynku (přeloženo do současné mluvy - náměstí krále Vladislava :o)))
A pro vás pražské, farmářské trhy na nnáměstí Republiky v Praze - tak tady budu v úterý a středu 11. a 12.4.2017 (podle meteorologů se má vrátit zima, tak přijďte pobejt, ať nám to rychleji v tém zimě uteče :o) Další týden (to je hnedlinko po velikonocích), tak to mě zde můžete najít od úterý do čtvrtka 18.-20.4.2017.
A jak to tak vidím do dalšího týdne, bude to jen středa 26.4.2017


Bohužel pro nepřízeň počasí byla středa 26.4.2017 zrušena.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.