VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Květnové akce 2017

4. května 2017 v 11:10 |  Různé
A zase to počasí. Nedá mi to, abych si neposteskla. V dubnu jsme se opravdu moc neohřáli, zvláště v porovnání s letním březnem. Zkrátka, duben se vybarvil ve své celé pestrosti - déšť, vítr, zima, sluníčko, sníh, kroupy. Nezbývá tedy než pevně doufat, že to ošklivo si vybral duben a na květen nechal to příjemné, slunečné počasí.

Kam tedy vyrazit v květnu?
Asi to bude znít fádně, ale nejčastěji mě najdete tam, co obvykle - na farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky. Prozatím mám nahlášené první tři květnové týdny. Konkrétně úterý a středa 2. a 3.5.2017, dále úterý, středa a čtvrtek 9.-11.5.2017 a v dalším týdnu jen středa 17.5.2017. Další termíny budu postupně dopisovat, ale samozřejmě počítat můžete s každou další středou a převážně i s úterky. Tedy, pokud se nestane to, co poslední dubnovou středu, kdy byl trh pro nepřízeň počasí (celodenní déšť a fakt zima) zrušen.

Nu, a mezitím si ještě odskočím na státní zámek v Benešově nad Ploučnicí (okres Děčín), kde se bude konat v neděli 21.5.2017 od 9 do 17 hodin na nádvoří Horního zámku Májový trh. Na všechny se moc těším :o)
VELICE SE OMLOUVÁM, ALE VZHLEDEM K PŘETRVÁVAJÍCÍM ZDRAVOTNÍM PROBLÉMŮM, JSEM ÚČAST V BENEŠOVĚ NAD PLOUČNICÍ ZRUŠILA

První dopisování:
Jako obvykle - farmářské trhy v Praze na náměstí Republiky v úterý a ve středu 23. a 24.5.2017.
Prodejní doba od 9 do 18 hodin.

Druhé a poslední dopisování:
Sice s velkým zpožděním, ale přece. Omlouvám se všem, kteří čekali na informaci o trzích na náměstí Republiky, ale hrnulo se toho tolik, že jsem na vás zapomněla. Takže poslední květnový a zároveň první červnový týden budu na trhu v úterý, středu a čtvrtek 30.,31.5. a 1.6.2017. Prodejní doba se nemění 9-18 hod.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.