VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Červen 2017

4. června 2017 v 21:26 |  Různé
Stydím se, stydím za velké zpoždění. Já vám nevím, čím to je, ale co jsem dřív dělala levou zadní, mi trvá čím dál tím déle.
Pojďme tedy rychle na to.
Nejbližší termíny (ten úplně první červnový už proběhnul a zdárně jsme oslavili 1.6.2017 Den dětí :o) na farmářských a řemeslných trzích v Praze na náměstí Republiky jsou úterý a středa 6. a 7.6.2017. Další týden bude ve znamení Řemesel, takže na "našem" plácku budou probíhat škatulata batulata hejbejte se a vybraní řemeslníci se budou měnit se stánky občerstvením. Bohužel ještě nemohu s jistotou napsat, které dny zde budu, protože to budeme dojednávat teprve tento týden. Co vím, jsou dny, kdy zde určitě nebudu - ve čtvrtek (to učím) a v pátek (to pro změnu budu vypomáhat na svatbě). Určitě ale napíši, nebojte se :o)

Co v červnu dál? Už dlouho jsem se chtěla podívat na zámek Ploskovice, takže spojím příjemné s užitečným a v sobotu 24.6.2017 sem vyrazím se svým stánkem plným krajek na Keramické trhy. Navštívit mě můžete v době mezi 9 a 16 hodinou.

První dopisování:
A je to tu. Jak jsem slíbila, tak činím a dopisuji. Na Řemeslném týdnu v Praze na náměstí Republiky, budu se svými paličkovanými šperky od pondělí do středy - tedy 12.-14.6.2017 v době od 9 do 19 hodin.

Druhé dopisování:
Farmářské trhy v Praze, náměstí Republiky, tentokrát jen středa 21.6.2017 od 9 do 18 hodin.

Třetí, poslední, dopisování:
Končí poslední červnový víkend, který se vydařil. Sobotní Keramické trhy na zámku v Ploskovicích byly moc fajn a na pohodu. Snad to bylo dáno i atmosférou zámku a zámeckého parku, která dýchala klidem a jakousi majestátností. Před námi je poslední červnový, pracovní, týden a já se opět objevím na Farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky. Přijďte nasát předprázdninovou atmosféru. Já se na vás těším ve středu a čtvrtek 28. a 29.6.2017 v době od 9 do 18 hodin.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.