VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Srpnové výjezdy

30. července 2017 v 10:51 |  Různé
Srpen už neodbytně ťuká na dveře, takže se i já pomalu přesouvám do druhé poloviny letních prázdnin. Ty letošní jsou opravdu vyvedené - matka příroda nás opět nenechává na pochybách, kdo tady vládne - a je to jako na houpačce. Jeden týden tady máme tropické počasí, abychom se v dalším týdnu zchladili vytrvalým deštěm. Ale dost už o počasí a hurá na akce, kam vás chci pozvat.

Tradičně ve středu, tedy 2.8.2017, budu na Farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky. V době od 9 do 18 hodin se na Vás těším. Další termíny opět dopíši postupně, jak je budu domlouvat, ale s největší pravděpodobností to budou jen ty středy.

První srpnovou sobotu 5.8.2017, bude první výjezd. Konkrétně do Brniště do areálu Lesního Zátiší, kde bude probíhat Festival jurt. Brniště je sice malá obec na Českolipsku, ale pro příznivce ekologie a přírodního stylu života již dobře známá. Doufám, že si tento den všichni krásně užijeme, protože nabízený program je opravdu velice pestrý. Tématem letošního 5. ročníku je "Oheň, světlo, teplo a život". Začíná se v 10 hodin a končit se bude ve večerních hodinách.

Dalším výjezdem mimo Prahu bude Osecká pouť, konaná ve dnech 19. a 20.8.2017. Jak název napovídá, konat se bude v Oseku u Duchcova, okres Teplice. Pouť je po celém městě, ale ta "naše" řemeslná část bude situována opět do areálu kláštera. V sobotu se na vás těším v době 10-18 hodin a v neděli 9-17 hodin.

První dopisování:
Omlouvám se za zpoždění, ale zjišťuji, že klonovat se stále neumím a ruce mám pořád jen dvě :o)
Budu se na Vás těšit ve středu 9.8.2017 na Farmářských trzích v Praze na náměsti Republiky. Kdo další tady bude v tento den prodávat, případně předvádět své řemeslo, můžete najít zde.

Druhé dopisování:
A je to tady zase...ale pozor. Velký pozor! Třetí srpnový týden jsem se s největší pravděpodobností malinko "zbláznila" a hodlám se upracovat :o))) Proto mě na Farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky najdete od pondělí do středy 14.-16.8.2017. prodejní doba zůstává stále stejná od 9 do 18 hodin.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.