VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Bude babí léto nebo nebude?

29. září 2017 v 22:09 |  Různé
Podle meteorologů prý nebude. I když zrovna dnešní den byl nádherný a spíše letní než babí :o)
Budeme si držet palce, aby bylo alespoň krásně podzimně.

Kam Vás pozvu? Bohužel toho moc nebude - dva týdny polehávání v posteli mě dostali do velkého skluzu, nemohu se proto zúčastnit všech akcí, které jsem měla v úmyslu navštívit.

První říjnový týden mě najdete v úterý a středu 3. a 4.10.2017 v Praze na farmářských trzích na náměstí Republiky. V tomto modelu (úterý a středa nebo středa a čtvrtek) bych ráda pokračovala celý říjen, ale určitě dopíši, jak to bude doopravdy.

První dopisování:
Já si to vždyycky nějak vymyslím, ale všechno je jinak. Protože se toho na příští týden nakupilo hodně, budu se na Vás na farmářských trzích v Praze na náměstí Repoubliky těšit pouze ve středu 11.10.2017. Prodejní doba zůstává stále stejná, a to od 9 do 18 hodin.

Druhé dopisování:
A je to tu. Jen se babí léto krapánek spletlo a zapomnělo někde cestou to "babí" :o)
Ve třetím říjnovém týdnu mě najdete v Praze na farmářských trzích na náměsti Republiky v úterý a ve středu 17.a18.10.2017. Informace o posledním říjnovém týdnu zase za týden :o)

Třetí dopisování:
Na náměstí Republiky v Praze vás mohu pozvat pouze ve středu 25.10.2017. Farmářské trhy jsou samozřejmě od pondělí do pátku, ale já zde budu jen tento jeden den.
A malé upozornění pro váhavé- už se nám pomalu blíží konec prodejní sezony na těchto farmářsko-řemeslných trzích, takže neváhejte a přijďte nakoupit.

Čtvrté - nečekané - dopisování:
Po rychlé domluvě se správcem tržiště, vám s radostí a na poslední chvíli oznamuji, že budu na farmářských trzích na náměstí Republiky i ve čtvrtek 26.10.2017 :o))) Vy, kteří za mnou chodíte pravidelně, budete muset malinko zapátrat, protože s největší pravděpodobností budu na jiném než obvyklém místě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.