VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

...zpátky do lavic :o)

3. září 2017 v 16:46 |  Různé
Skončily prázdniny a s nimi zřejmě i léto. Sice podle původní meteorologické předpovědi měl být začátek září příjemně teplý, ale skutečnost je krapánek jiná. Velmi prudké ochlazení, déšť a ne zcela vlídno je ta realita :o) Co naplat? Podzim je holt podzim a i v těch plískanicích se dá najít půvab.

Co čeká školáky všichni víme nebo alespoň matně tušíme. A na co se můžete těšit vy ostatní? Přece na trhy!
I v září se na vás těším na Farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky. Pro prvních čtrnáct dní to bude úterý a středa 4. a 5.9.2017 a pondělí až středa 11.-13.9.2017. Další termíny budu opět dopisovat. Bohužel už to nebudou pondělky, protože od poloviny září mi opět začíná kurz japonštiny. V každém případě si můžete do kalendáře zapsat všechny středy (pokud nezasáhne vyšší moc a já budu moct :o)

Ráda bych v září vyjela zase někam mimo Prahu, ale vše je zatím v jednání. Také bude záležet na dostatku zboží - prozatím mám stále jeho nedostatek.

První dopisování:
A už je to tady a vyšší moc zasáhla. Já si to snad přivolala. Zase jsem naložila svému tělu víc než dokáže unést a ono už mě mělo plné zuby. Musím vám tedy s lítostí oznámit, že ve středu 20.9.2017 musím trh na náměstí Republiky vynechat a jakékoliv myšlenky na trhy mimo Prahu mě pro tento měsíc přešly. Pevně doufám, že v dalším týdnu už budu zmátořená a zase se uvidíme.

Druhé dopisování:
V posledním zářijovém týdnu se můžeme opět setkat na farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky. Konkrétně v úterý a středu 26. a 27.9.2017

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.