VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Dubnové prodejní akce

31. března 2018 v 15:36 |  Různé
Po velmi nesmělém rozjezdu v posledním březnovém týdnu, je tu duben a s ním doufejme už konečně trochu více jarnější počasí a snad i více koupěchtivých návštěvníků :o)

Co všechno se v dubnu bude dít?
Celý duben se na vás budu těšit každou středu na farmářském trhu v Praze na náměstí Republiky. V době od 9 do 18 hodin jsem zde já i moje paličkované šperky. Plánuji, že kromě zavedených střed budu na trhu ještě i v jiné dny, ale to prozatím přesně nevím. Takže jako v minulých letech - ostatní dny budu postupně doplňovat, dopisovat. Jisto jistě můžete počítat s těmito středami: 4.4., 11.4., 18.4. a 25.4.2018

Na farmářských trzích v Praze na náměstí Republiky mě budete moci zastihnout také ve čtvrtek a pátek 26. a 27.4.2018


Pro ty z vás, kteří nejsou z Prahy nebo do Prahy nejezdí, tady mám pozvánku na jednu víkendovou akci. Již 10. řemeslný jarmark se bude konat v Lysé nad Labem na náměstí Bedřicha Hrozného v sobotu 14.4.2018 od 9 do 17 hodin. Všichni velcí i malí jsou srdečně zváni. Každý si určitě najde to své - jak v programu, tak u některého řemeslného stánku. Pestrý výběr řemeslníků, dílniček, ukázek, divadelních představení na vás už nyní netrpělivě čeká. Veškeré informace můžete najít na níže přiloženém plakátku nebo na fb.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.