VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU

Rozkvetlý máj

28. dubna 2018 v 13:35 |  Různé
Brzy se překulí duben do května a já pevně doufám, že teploty už nebudou klesat pod bod mrazu a počasí k nám bude milostivé.

V květnu se můžete těšit na obvyklé středy na farmářském thu na náměstí Republiky v Praze, kde probíhá spousta změn. Tou nejvýraznější je přestavění tržiště kvůli probíhající rekonstrukci vestibulu metra. Vzniknul nám krásně propojený plácek a tržiště se opticky otevřelo. Uprostřed dominují stánky s občerstvením a na zbylých místech jsou stánky řemeslné. Druhá změna se týká otevírací doby. Stánky s občerstvením a stánky v přední části (blíže k tramvajové zastávce) jsou pro zákazníky k dispozici až do 20 hodin.
Ve středu 2.5., 9.5., 16.5., 23.5. a 30.5. 2018 se na vás těším na náměstí Republiky. Bohužel, dopředu nevím, ve které části budu mít stánek, musíte si mě proto najít. Počítejte ale raději se zadní částí tržiště a tedy otvírací dobou 9-18 hodin. Pokud by někdo potřeboval, abych na něj počkala déle, dejte vědět a určitě se domluvíme :o)
Je možné, že ke konci května budu na trhu i v jiné dny, ale to bude otázka náhlého rozhodnutí. Proto prosím, sledujte webovky nebo pište, volejte :o)))
DOPISUJI, DOPISUJI: PŘIDÁVÁM ÚTERÝ 22.5.2018
DOPISUJI PODRUHÉ A PŘIDÁVÁM OPĚT ÚTERÝ. TENTOKRÁT 29.5.2018

První květnovou sobotu 5.5.2018 vyjíždím od Prahy dále než bylo u mě poslední dobou obvyklé. Setkat se můžeme v Trutnově (pozor, neplést s Turnovem) na 13. ročníku dračích slavností. Prodejní doba je 9-18 hodin. Řemeslné tržiště bude umístěno na pěší zóně na Horské ulici od Krakonošova náměstí, přímo v centru města.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.